TURNIEJ MŁODZIKÓW „ VICTORIA” CUP JESIEŃ 2019

Opublikowano dnia 30-10-2019 00:02

Dnia 28 października 2019r. reprezentacja chłopców z klas VII, VI i V pod kierunkiem p. Celiny Schiller, wzięli udział w TURNIEJU MŁODZIKÓW „ VICTORIA” CUP JESIEŃ 2019. W turnieju wystąpiły 3 drużyny : dwie ze Szkoły Podstawowej w Śliwicach i drużyna z naszej szkoły. W składzie naszej reprezentacji znaleźli się: Kacper Nakielski, Bartosz Andrearczyk, Piotr Lewandowski, Jakub Misiak, Fabian Olter, Kacper Piekarski, Szymon Zieliński, Dominik Jasiński, Dominik Olter i Jakub Wdowiak.
Pierwszy mecz wygraliśmy 7:0, a drugi 5:3.
Ostatecznie zajęliśmy I miejsce w Turnieju Młodzików „ Victoria” CUP Jesień 2019.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Dominik Olter a królem strzelców Jakub Misiak.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.